YouTube kanalımıza abone olun, hediye kazanın!

Yenilenen YouTube kanalımızla sizlerleyiz. Ürün tanıtım videoları, en yeni ürünler, ürünlerin (kullanım-temizleme-saklama) videoları, how to (Nasıl Yapılır?) videoları ve çok daha fazla içerik kanalımızda sizleri bekliyor. (…)

Yeni STIHL BGA 57 Akülü Üfleme Makinesi

Yeni STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, ister yapraklar, ister küçük dallar veya çimler olsun – evin etrafındaki yüzeyleri ve yolları temizlemeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Akü teknolojisi sayesinde hem emisyonsuz hem de sessizdir. Bu, aleti kullanırken kulaklık kullanılmasına gerek yoktur. Çevrenizi rahatsız etmeden çalışabilirsiniz. Kompakt ve kullanışlı bu yardımcının kullanımı kolaydır ve makine mükemmel şekilde dengelenmiştir. Uzunluğu ayarlanabilen üfleyici boru, aletin kullanıcının boyuna göre ayarlanmasını sağlar. Bu, bahçe işlerinin her zaman zorlanmadan gerçekleştirilebileceği anlamına gelir. Dik çalışma açısı ve zemine olan düşük mesafe nedeniyle üfleme gücü kayıpsız olarak optimum şekilde kullanılabilir. Akü dahil sadece 3,5 kg’lık ağırlığıyla, BGA 57 akülü üfleme makinesi’nin kullanımı gayet kolaydır ve düşük titreşimli motorla birlikte uzun süreler boyunca yorulmadan çalıştırılabilir. Aynı zamanda, Yeni STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, hızlı ve verimli çalışmayı sağlayan yüksek bir üfleme kuvveti ile gücünü gösterir. (…)

Motorlu Testerenizi Nasıl Temizlemelisiniz?

Testere tozu, kir ve fazla zincir yağı, motorlu testerenizin etkililiğini hızla sınırlayabilir. Bu konuyu bilmek, motorlu testere bakımının önemli bir bileşenidir.

MOTORLU TESTEREMİ NEDEN TEMİZLEMEM GEREKİYOR?
Motorlu testerenizi her kullandığınızda, bitki artıkları, özsu ve reçine zincire yapışır, kesici dişler hafifçe körelir ve motor bileşenlerinde toz birikir. Temizleme yapılmazsa, zamanla motorlu testerenin işlevselliğini kaybetmesine neden olur. Mutlaka her kullanım sonrası motorlu testerenizi temizleyin. (…)

İsveçli Svan, STIHL TIMBERSPORTS® Dünya Kupası Avrupa Elemelerinden zaferle ayrıldı.

İsveçli Svan Ferry, STIHL TIMBERSPORTS® Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde Çek Martin Komárek ve Belçika’lı Koen Martens’in önüne geçmeyi başardı. Svan böylece 2022 Dünya Kupası’na katılma hakkını elde etti.

Eleme formatında yapılan yarışlarda teke tek yarışan sporcular, birbiri ardına dört ikonik STIHL TIMBERSPORTS® disiplininde – Stock Saw, Underhand Chop, Single Buck and Standing Block Chop – karşılaştılar. (…)