Kışlık odunlar nasıl saklanmalıdır

Odunlarınızı mümkün olan en iyi koşullarda saklamak size kış boyunca maksimum ısı verecek ve şöminenizi hasardan koruyacaktır. Mükemmel bir yanma, yakacak odununuzu nasıl sakladığınızla ilgilidir. Kullanmadan önce odunlarınızın küf ve nemden arınmış olduklarından emin olun. Tüm mevsim boyunca sıcak ve uzun süreli bir yanma için ipuçlarımızı takip edin. (…)

Devamını oku

Motorlu testereleriniz için 9 temel güvenlik ipucu

Uzun kış günleri ve geceleri boyunca ısınmak için ateşe bir odun atmaktan daha iyi bir şey olamaz. Ancak hepimiz, kış ayları boyunca iyi bir ısınma sağlayacak herşeyin hazır hale getirilmesi  için yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda motorlu testere kullanımı için dokuz güvenlik ipucundan bahsediyoruz: (…)

Devamını oku

İklim Odası

Tüm iklim bölgeleri için hazır

STIHL ürünleri tüm dünyada kullanılmaktadır. STIHL, tüm dünyada da güvenilirliğin simgesi halindedir. Sibirya’daki sıcaklıklar donma noktasının altına düştüğünde, kullanıcı zincirli testeresinin çalışacağından emin olmalıdır. Aynı durum Afrika veya Güney Amerika gibi sıcak iklim bölgelerindeki kullanıcılar için de geçerlidir. Bu nedenle, aletlerimizin aşırı sıcaklıklar altında çalışmasını ve kullanımını özel test odamızda sınıyoruz. (…)

Devamını oku