Yeni AR 2000 L Sırt Aküsü

Uzun çalışma süreleri için 1015 Wh akü gücüne sahip lityum iyon sırt aküsü AR 2000 L. Entegre tutma sapı ve şarj seviyesi göstergeli (altı LED) sağlam gövde.  AR L destek sistemi ve AR L bağlantı kablosu ile soketli cihazlar için uygundur. AP adaptörü ile şarj sağlanmaktadır. Yağmur altında dahi kullanılabilir. (…)

Solucan Kompostu Nasıl Hazırlanır?

Kompost, özellikle solucan kompostu, besin açısından en zengin kompostlardan biridir. Solucan kompostu, verimsiz bir toprağı verimli hale getirebilir ve tüm bahçenizin hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesine destek verebilir. Bitkileriniz ve toprağınız için süper bir gıdadır. Yemek artıklarını geri dönüştürmenin ve bitkilerinizi beslemenin kolay ve etkili bir yoludur. Ayrıca sizin için harika bir proje ve öğrenme deneyimi olabilir. (…)

Dünya’da ilk! STIHL HEXA

STIHL, 3/8″ Rapid Super zincirin kesme performansını %10 arttıran STIHL HEXA‘yı sunar.

STIHL, yeni bir testere zinciri ve özel olarak tasarlanmış bir bileme eğesinden oluşan STIHL HEXA kesme sistemiyle, teknoloji lideri konumunun bir kez daha altını çizerek, Dünyada bir ilk olan HEXA‘nın patentine sahip oldu. (…)

STIHL OPTİMUM SİSTEM

STIHL Optimum Sistemi. STIHL yakıtları ve yağlayıcıları, STIHL ekipmanı için geliştirilmiş, test edilmiş ve optimize edilmiştir. Bu amaçla kimyagerler, mühendisler ve kullanıcılar yakıtlardan, yağlayıcılardan ve ekipmanlardan en iyi sonuçları elde etmek için birlikte çalışırlar. (…)