STIHL BT 131 toprak / buz delme makinesi, profesyoneller için yüksek performanslı ve hafif bir ürün

Güçlü, yakıt tasarruflu bir motor ve önceki versiyonlarından daha büyük bir yakıt deposuna sahip olan  BT 131, daha az yakıtla daha uzun süre çalışır. Ayrıca daha iyi hava filtrasyonu, daha uzun servis aralıkları ve daha uzun ürün ömrü için özel dikey tasarım bir hava filtresi içerir. Yarı otomatik jikle sayesinde çok daha basit bir çalıştırma ile profesyonellerin hemen işe başlaması sağlanır. STIHL Quickstop®  fren ile burgunun takılması sonucu hasar ya da kaza oluşmadan çalışma durdurulur. (…)

Devamını oku

Stock Saw’u açıklıyoruz!

Orijinal ekstrem spordaki disiplinlerle ilgili yayın serimize devam ediyoruz.

İlk bölümümüzde, Single Buck’u anlatmıştık. Bu bölümümüzde ise Stock Saw’un ayrıntılarını inceliyoruz!

TIMBERSPORTS® Serisinin sponsorlarından biri olarak STIHL, orijinal ekstrem sporun bir parçası olmayı çok seviyor. Bu nedenle de sadece rozet üzerinde isim tutmakla kalmıyor – İşte STIHL MS 661 motorlu testere, tüm yarışmacıların anlatacağımız bu disiplinde ustalaşması gereken testere! (…)

Devamını oku

Evde Masa Lambası Yapımı

Kendi masa lambanızı nasıl yapacağınızı öğrenin ve sizde ormandan evinize büyülü bir dokunuş getirin.

Önce uygun dal ve çubukları toplayıp, istediğiniz uzunlukta keserek ve boyayarak düz kenarları olan cam bir lamba için şık bir abajur yapabilirsiniz. Tasarladığımız bu masa lambasında şık bir etki bırakmak için ağaç dalları kullanılmıştır. (…)

Devamını oku

STIHL TIMBERSPORTS® AVRUPA KUPASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI 2020

25.06.2020 – Ne yazık ki küresel pandemik durum nedeniyle, STIHL TIMBERSPORTS® bugün Avrupa Kupası, Bireysel ve Takım Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere 2020 uluslararası etkinliklerini iptal ettiğine dair bu zor kararı duyurmaktan üzüntü duyuyor. Etkinliklerin sırasıyla 23 Ağustos’ta Windsor Great Park, İngiltere’deki BBC Countryfile Live’da ve 7-8 Kasım’da İsveç’in Göteborg’daki Partille arenasında gerçekleştirilmesi planlanmaktaydı. Bu karar tüm sporcuların, seyircilerin ve çalışanların sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak alınmıştır. TIMBERSPORTS® gelecekte organizasyon ortaklarıyla etkinlik düzenlemeyi hedefliyor ve şu anda yıl sonuna doğru izleyicisiz olarak Avrupa Kupası ve Bireysel Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapma potansiyelini araştırıyor.

(…)

Devamını oku