S-Line Siparişleriniz artık “eve teslim”

S-Line ile vereceğiniz siparişlerde eve teslim hizmeti başladı. Temel güvenlik ve kullanım bilgisi gerektiren ürünler dışında, sipariş verdiğiniz tüm ürünleri evinizden teslim almanın keyfini çıkarın. İşte detaylar!

Adrese doğrudan teslim

Eve teslim ikonu bulunan tüm ürünler doğrudan yurtiçi kargo ile eve teslim ediliyor. S-Line ile siparişinizi oluşturun, evinizden çıkmadan uygun fiyata, hızlı ve kolay alışveriş yapmanın tadını çıkarın! (…)

Devamını oku

STIHL Motorlu Tırpan Koli İçeriği Yenilendi!

STIHL FR 450, FR 480 ve FS 450 Motorlu Tırpan kolilerinin içinde artık  gres yağı var!

STIHL çok amaçlı gres yağı;
STIHL dişliler için formüle edilmiş bu gres yağı, metal yüzeylere iyi yapışır ve böylece aşırı yaz sıcaklıklarında bile aşınmaya karşı son derece iyi koruma sağlar. Yaşlanmaya karşı yüksek direnci sayesinde yağlayıcı özelliğini uzun süre korur. (…)

Devamını oku

Yeni Oilmatic® STIHL Picco™ Micro™ 3 (PM3) zincir ile tanışın!

STIHL PICCO™ Micro™ 3 zinciri, 1,5 kW/2,0 BG ile 1,9 kW/2,5 BG arasındaki küçük ve orta boy motorlu testereler için idealdir. PM3 zincir, düşük geri tepmeli, yarı köşeli, düzgün kesimli ve düşük profilli bir zincirdir. PMM3 zincirine kıyasla eşit derecede iyi performans gösterir, tek fark ağırlıkta hafif bir artıştır. Bu zincirde bulunan yarı köşeli dişler, normal kullanımda genellikle tam köşeli dişler kadar hızlı körelmez. Bu nedenle bakımı ve keskinleştirilmesi daha kolaydır. Çok çeşitli işler için ideal olan son derece düşük bir geri tepme özelliğine sahiptir. (…)

Avrupa’nın en iyi sporcuları Timbersports® European Trophy ile geri dönüyor.

STIHL TIMBERSPORTS®, ilk kez 31 Temmuz Cumartesi günü Münih’te gerçekleşmesi planlanan Avrupa Kupası’nın merakla beklenen dönüşü için hazırlıkların devam ettiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Etkinlik, iki yıllık bir aradan sonra çok sevilen “Trophy” formatının uluslararası yarışlarla geri dönüşünü müjdeliyor. Çaylak Avrupa Şampiyonası da aynı gün yapılacak. (…)