Kışlık odunlar nasıl saklanmalıdır

Odunlarınızı mümkün olan en iyi koşullarda saklamak size kış boyunca maksimum ısı verecek ve şöminenizi hasardan koruyacaktır. Mükemmel bir yanma, yakacak odununuzu nasıl sakladığınızla ilgilidir. Kullanmadan önce odunlarınızın küf ve nemden arınmış olduklarından emin olun. Tüm mevsim boyunca sıcak ve uzun süreli bir yanma için ipuçlarımızı takip edin. (…)

Devamını oku

STIHL TIMBERSPORTS® Şampiyonlarından Sonbahar İpuçları

AĞAÇ BUDAMA

Ağaçlar bahçenize yapı ve ihtişam katar aynı zamanda mahremiyet, perdeleme, gölgelik ve bahçe yatağınıza zemin oluşturmada çok önemli bir rol oynar. Çoğu ağaç, soğuk aylarda uykuya dalmadan önce yapraklarını döker. Bu da Sonbahar’ı ağaçlarınızla ilgilenmeniz için en uygun zaman yapar! (…)

Devamını oku

STIHL ve Sorumluluk

STIHL’ de kurumsal sorumluluk, köklü bir geleneğe sahiptir. Orta ölçekli bir aile şirketi olarak, topluma karşı özel bir yükümlülüğümüz olduğuna inanıyoruz. Bu yükümlülüğü, çalışanlarımız için gönüllü sosyal yardımlar, çıraklık ve staj imkanları ile birçok şekilde yerine getiriyoruz. Süreklilik ve uzun vadeli bir bakış açısı, eylemlerimize rehberlik eder ve sürdürülebilirlik anlayışımızın bir parçasıdır. Tıpkı  kaynakları koruyan üretim ve çevre dostu STIHL ürünleri gibi. Sosyal sorumluluğumuzun odak noktaları sürdürülebilir iş operasyonları, çalışanlar, çevre ve eğitim alanlarıdır. (…)

Devamını oku