STIHL Motorlu Testere Zincirleri

İsviçre Wil’deki fabrikada 60 tip STIHL Testere Zinciri üretilmektedir, STIHL her iş ve performans sınıfına uyacak mükemmel zincirlere sahip olmamız için uğraşmaktadır. İster profesyonel bir oduncu isterse ev ve bahçe kullanıcısı olsun, herkes STIHL Testere Zincirinin üstün kalitesine güvenebilir. (…)

Devamını oku

Yeni Elektrikli Çim Biçme Makinesi STIHL RME 235

Çim alanı küçük olsa bile düzenli olarak biçilmesi gerekir. RME 235 ile STIHL, küçük alanların bakımı için hobi bahçıvanlarının gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan elektrikli bir çim biçme makinesini hizmetinize sunuyor. (…)

Devamını oku

STIHL BT 131 toprak / buz delme makinesi, profesyoneller için yüksek performanslı ve hafif bir ürün

Güçlü, yakıt tasarruflu bir motor ve önceki versiyonlarından daha büyük bir yakıt deposuna sahip olan  BT 131, daha az yakıtla daha uzun süre çalışır. Ayrıca daha iyi hava filtrasyonu, daha uzun servis aralıkları ve daha uzun ürün ömrü için özel dikey tasarım bir hava filtresi içerir. Yarı otomatik jikle sayesinde çok daha basit bir çalıştırma ile profesyonellerin hemen işe başlaması sağlanır. STIHL Quickstop®  fren ile burgunun takılması sonucu hasar ya da kaza oluşmadan çalışma durdurulur. (…)

Devamını oku