Yeni Elektrikli Çim Biçme Makinesi STIHL RME 235

Çim alanı küçük olsa bile düzenli olarak biçilmesi gerekir. RME 235 ile STIHL, küçük alanların bakımı için hobi bahçıvanlarının gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan elektrikli bir çim biçme makinesini hizmetinize sunuyor. (…)

Devamını oku

STIHL BT 131 toprak / buz delme makinesi, profesyoneller için yüksek performanslı ve hafif bir ürün

Güçlü, yakıt tasarruflu bir motor ve önceki versiyonlarından daha büyük bir yakıt deposuna sahip olan  BT 131, daha az yakıtla daha uzun süre çalışır. Ayrıca daha iyi hava filtrasyonu, daha uzun servis aralıkları ve daha uzun ürün ömrü için özel dikey tasarım bir hava filtresi içerir. Yarı otomatik jikle sayesinde çok daha basit bir çalıştırma ile profesyonellerin hemen işe başlaması sağlanır. STIHL Quickstop®  fren ile burgunun takılması sonucu hasar ya da kaza oluşmadan çalışma durdurulur. (…)

Devamını oku

MSA 161 T En Tepede!

Yeni MSA 161 T akülü arborist motorlu testere satışa sunuldu. Yeni model, daha hızlı çalışma ve daha yüksek kesme performansı için daha güçlü bir motor ve daha yüksek zincir hızına sahip. MSA 161 T,  MSA 160 T’nin evrim geçirmiş halidir. Ayrıca daha güvenli çalışma için yeni bir tetikleme mekanizması vardır. (…)

Profesyonellerin testeresi yenilendi

STIHL MS 382  kardeşinin bıraktığı yerden devam etmeye hazır. STIHL MS 381’in yerine gelen MS 382’nin değişim hikayesi ve teknik özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz. M-MS382-D001

Ormancılık, tarım ve plantasyon yönetimindeki profesyoneller ve yarı profesyonellerin yardımcısı denilince akıllara gelen motorlu testere modeli STIHL MS 381, 2020 Nisan ayı ile birlikte yerini tamamen STIHL MS 382’ye bıraktı.  MS 381 sevenlerinin üzülmesine ise gerek yok. MS 382 boşalan yeri fazlasıyla dolduracak.

(…)