Standing Block Chop’u açıklıyoruz!

Orijinal ekstrem spordaki disiplinlerle ilgili yayın serimize devam ediyoruz.

Orijinal ekstrem spor olan TIMBERSPORTS® disiplinleri ile ilgili makaleler dizimizin üçüncüsünde, kalabalıkları heyecanlandıran, balta disiplinlerinden birinden bahsediyoruz: Standing Block Chop!

(…)

Stock Saw’u açıklıyoruz!

Orijinal ekstrem spordaki disiplinlerle ilgili yayın serimize devam ediyoruz.

İlk bölümümüzde, Single Buck’u anlatmıştık. Bu bölümümüzde ise Stock Saw’un ayrıntılarını inceliyoruz!

TIMBERSPORTS® Serisinin sponsorlarından biri olarak STIHL, orijinal ekstrem sporun bir parçası olmayı çok seviyor. Bu nedenle de sadece rozet üzerinde isim tutmakla kalmıyor – İşte STIHL MS 661 motorlu testere, tüm yarışmacıların anlatacağımız bu disiplinde ustalaşması gereken testere! (…)

Devamını oku

STIHL TIMBERSPORTS® AVRUPA KUPASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI 2020

25.06.2020 – Ne yazık ki küresel pandemik durum nedeniyle, STIHL TIMBERSPORTS® bugün Avrupa Kupası, Bireysel ve Takım Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere 2020 uluslararası etkinliklerini iptal ettiğine dair bu zor kararı duyurmaktan üzüntü duyuyor. Etkinliklerin sırasıyla 23 Ağustos’ta Windsor Great Park, İngiltere’deki BBC Countryfile Live’da ve 7-8 Kasım’da İsveç’in Göteborg’daki Partille arenasında gerçekleştirilmesi planlanmaktaydı. Bu karar tüm sporcuların, seyircilerin ve çalışanların sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak alınmıştır. TIMBERSPORTS® gelecekte organizasyon ortaklarıyla etkinlik düzenlemeyi hedefliyor ve şu anda yıl sonuna doğru izleyicisiz olarak Avrupa Kupası ve Bireysel Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapma potansiyelini araştırıyor.

(…)

Devamını oku

Single Buck‘ı açıklıyoruz!

Orijinal ekstrem spordaki disiplinlerle ilgili yayın serimize başlıyoruz.

İlk bölümümüzde, ister izliyor, takip ediyor olun isterseniz ilgisiz olun,  gerçekten kalp atışlarını hızlandıran bir STIHL TIMBERSPORTS® disiplini olan Single Buck’un ayrıntılarını inceliyoruz!

(…)