Hot Saw’u açıklıyoruz!

Hot Saw disiplini, herhangi bir STIHL TIMBERSPORTS® etkinliğinin dudak uçuklatan finalidir. Nedenini anlamak ise çok zor değil. Bir Hot Saw gösterisinden aldığınız güç veya duyduğunuz ses hiçbir şey ile karşılaştırılamaz. (…)

Devamını oku

STIHL TIMBERSPORTS® İlk Sanal Avrupa Şampiyonasıyla Tarih Yazıyor

STIHL TIMBERSPORTS®, “Virtual European Championship 2020”  ile tarihindeki ilk sanal uluslararası yarışmayı duyurmaktan mutluluk duyar.

Sanal yarışma, iptal edilen Bireysel Dünya Şampiyonasının yerini alacak ve 27 Aralık Pazar günü orijinal ekstrem sporun  ilk sanal avrupa şampiyonunun taçlandırılmasını izleyeceğiz. (…)

Devamını oku

Underhand Chop’u açıklıyoruz!

Underhand Chop, izlenecek en heyecan verici TIMBERSPORTS disiplinlerinden biridir. Bu sporu ilk kez izleyecek olanları da ürkütme olasılığı en yüksek olanıdır. Neden mi? Yarışmacılar yatay olarak yerleştirilmiş bir kavak kütüğünün üzerinde dururlar ve kütüğü ikiye kesmek için ayaklarının arasına ağır ve çok keskin bir balta sallarlar. (…)

Devamını oku

Standing Block Chop’u açıklıyoruz!

Orijinal ekstrem spordaki disiplinlerle ilgili yayın serimize devam ediyoruz.

Orijinal ekstrem spor olan TIMBERSPORTS® disiplinleri ile ilgili makaleler dizimizin üçüncüsünde, kalabalıkları heyecanlandıran, balta disiplinlerinden birinden bahsediyoruz: Standing Block Chop!

(…)